E-R 8:30 - 17:00 L, P suletud info@mass.ee
Tallinn, Kalda 3b +372 657 7170
Tallinn, Kalda 7d +372 657 7622
Tartu, Tehno tee 7 +372 657 7623

Tooniv õlivaha läbipaistev

Vali endale sobiv

Prindi hinnakiri
Kuva ainult laos olevaid tooteid
Tooniv õlivaha läbipaistev Antiiktamm
Tooniv õlivaha läbipaistev Aurutatud Pöök
Tooniv õlivaha läbipaistev Eeben
Tooniv õlivaha läbipaistev Graniithall
Tooniv õlivaha läbipaistev Hele Tamm
Tooniv õlivaha läbipaistev Kask
Tooniv õlivaha läbipaistev Kirss
Tooniv õlivaha läbipaistev Konjak
Tooniv õlivaha läbipaistev Mahagon
Tooniv õlivaha läbipaistev Mänd
Tooniv õlivaha läbipaistev Pähkel
Tooniv õlivaha läbipaistev Savihall
Tooniv õlivaha läbipaistev Siidjashall
Tooniv õlivaha läbipaistev Tamm
Tooniv õlivaha läbipaistev Valge
Tooniv õlivaha läbipaistev Värvitu

Tootest lähemalt

KIRJELDUS
Läbipaistev viimistlusvahend mis ühendab endas looduslikke õlisid ja vahasid. Osmo Tooniv õlivahaga viimistletud pind on mustust ja vetthülgav, tugev ning kulumiskindel, pinda siluv.  Puidusüü jääb nähtavaks. Võrreldes tavapäraste viimistlusvahenditega, loovad taimsed koostisosad ühtlasema ja harmoonilisema välimuse. Lihtne peale kanda, kruntimine ja lihvimine pole vajalik – see säästab aega ja raha.

SOBIB KASUTAMISEKS
Osmo tooniv õlivaha sobib puidust interjööri kaunistamiseks ning kaitseks: seinapaneelid, liistud, talad, uksed. See sobib ka liimpuitkilpidele, puitlaastplaatidele ja MDF´le. Ideaalne kasutada  esimese kihina puitpõrandatel. Soovitame väga mööbli ja laste mänguasjade viimistlemiseks

PEALEKANDMINE
Kanda puhtale ja kuivale pinnale õhuke ja ühtlane kiht piki puidusüüd hõõrudes, kasutades Osmo naturaalsete harjastega pintslit või mikrokiust rulli. Kergelt toonitud efekti saavutamiseks kanda õlivaha puidu pinnale ühtlase õhukese kihina puuvillase lapiga ning 20 minuti jooksul hõõruda pind ühtlaseks.  Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon.
Märkus: Suuremate pindade puhul võib toodet peale kanda roostevaba metallist õlilabidaga ja seejärel poleerida poleermasinaga, kasutades valget poleervilti.
Oluline: Põrandatele soovitame max. 1 õhuke kiht toonivat õlivaha ja pealmine 1 kiht värvitut Osmo Polyx® Original õlivaha. Valgeks toonitud põrandate puhul pealmine kiht valge pigmendiga Osmo Polyx® toonitud õlivaha 3040.

KUIVAMISAEG
Kuivamisaeg ligikaudu 24 tundi (23°C/50% õhuniiskust). Madalam temperatuur ja/või kõrgem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega. Tagage kuivamise ajal hea ventilatsioon.

KATVUS
1 L – 24 m2 üks kiht
Toote kulu sõltub oluliselt puidu liigist. Kogu informatsioon on antud sileda ja hööveldatud/lihvitud pindade jaoks. Sõltuvalt  puidu liigist ja selle looduslikest omadustest võivad lõpptulemused erineda.

Soovid suuremat kogust?

Suurema koguse päring