E-R 8:30 - 17:00 L, P suletud info@mass.ee
Tallinn, Kalda 3b +372 657 7170
Tallinn, Kalda 7d +372 657 7622
Tartu, Tehno tee 7 +372 657 7623

Mosaiik Tamm Naturaalne

Vali endale sobiv

Prindi hinnakiri
Kuva ainult laos olevaid tooteid
Mosaiik Tamm Naturaalne 40x40mm
(Tootekood 3726)
304 x 304mm
Hind: 8,32 €  / tk
Hind m² kohta: 90,03 €
Hind sisaldab käibemaksu
Tallinn: 120 tkTartu: 0 tk

Tootest lähemalt

Puidust mosaiikplaadid  on ainulaadne toode, kus iga mosaiigi tükk on erineva puidutekstuuriga, kuid plaat kokku on sobitatud nii, et muster oleks ideaalne. Puidust mosaiik sobib nii koju, kui ka teistesse avalikesse ruumidesse, kuna puidu soojus muudab iga ruumi hubaseks ja omanäoliseks. Sobib kasutada nii seinas ka põrandal. Mosaiikplaadid on saadaval kolme erineva puiduliigiga: tamm, kask ja saar. Niisketesse ruumidesse paigaldamiseks on saadaval termo töödeldud tamm. Mustrivalikus on nii ruudu kui ka ristküliku kujulised plaadid. Toode on lõppviimistletud ja liimitud plastvõrgule, et paigaldamine hõlpsam oleks.

Pildid / - Puidust mosaiik

Uudsed ja mitmekülgsed puidust seinapaneelid pakuvad erilisi lahendusi sisekujunduse valdkonnas. Dekoratiivsed puitpaneelid võimaldavad kujundada nii kodu, kontorit, restorane kui ka hotelle stiilselt ja isikupäraselt. Paneele saab mõõtu sobitada ja kasutada nii dekoratiivse elemendina seinal kui ka tervete seinte katmiseks. Puitpaneeli omadused parandavad oluliselt ruumi akustikat, takistades välismüra sissepääsu ja summutades ruumis tekkivat müra ning kaja.

Pildid / - panelling

Naturior siseviimistlusplaatide ja paneelide tootmisel kasutatav tehnoloogia on loodussääslik ja keskkonnasõbralik. Toorainena kasutatakse kvliteetset puiduhaket, millest toodetakse baasmaterjali. Toodetes säilivad kõik puidule iseloomulikud omadused - tugevus, sitkus ja soojus.

Tootekataloog

Soovid suuremat kogust?

Suurema koguse päring