E-R 8:30 - 17:00 L, P suletud info@mass.ee
Tallinn, Kalda 3b +372 657 7170
Tallinn, Kalda 7d +372 657 7622
Tartu, Tehno tee 7 +372 657 7623
est
Eesti Keel English Pусский Suomeksi

Akuga käsiketassaag TSC 55 Li REB-Plus-SCA, (201396) 575687

Vali endale sobiv

Prindi hinnakiri
Kuva ainult laos olevaid tooteid
Akuga käsiketassaag TSC 55 Li REB-Plus-SCA, (201396) 575687
Festool
Hind: 939,60 €  / tk
Hind sisaldab käibemaksu

Tootest lähemalt

FESTOOLi ajalugu algab alates 1925. aastast, mil Gottlieb Stoll ettevõtte asutas, ettevõtte peamine põhimõte olnud luua võimalikult praktilisi tooteid ja süsteemilahendusi, mis hõlbustaksid tööriista kasutaja igapäevatööd. Sellest nõudest lähtutakse ka oma tehnoloogiate täiustamisel. Nõnda on ettevõte saanud turuliidriks ning uudsuse, pädevuse ja hea partneri sünonüümiks.
FESTOOLi eelised:
Festooli tööriistade valmistamiseks kasutatakse kõrgeima kvaliteediga materjale. Festool annab oma toodetele kolmeaastase täisgarantii SERVICE all-inclusive.  Kui valida Festooli tööriistad, on kokkuhoid suurem kui investeering, sest säästab tööaega ja kasutatavaid materjale ning välditakse tööriista remondiga seotud lisakulusid. Lisaks kuulub SERVICE all-inclusive alla ka tööriista varguskindlustus. Juhul kui tööriist varastatakse siis teatud tingimustel annab Festool selle juhtumi puhul uue tööriista. Seega väärt ja kindel investeering!
Vastupidavus ja täpsus
Mõnes töökojas võib veel praegugi leida 30 aasta vanuseid töötavaid Festooli tööriistu. See ei ole juhus. Festooli tööriistu on alati loodud ja valmistatud Saksamaal rangeimate kvaliteedistandardite järgi, et need oleksid vastupidavad, tugevad ja kauakestvad (kõik Festooli tööriistad pannakse kokku Saksamaal käsitsi).Festool tagab, et saad oma tööriistale muretult varuosi tellida vähemalt 10 aastat.  Saagidel on parem täpsus ja seadistamise võimalused. Hea tööriist igas puidu töökojas!
Ergonoomika
Festooli tööriistad on tugevad, kerged, turvalised ja igati ergonoomilised. Ketassaed, lihvijad ja kruvikeerajad istuvad käes nagu valatult. Nõnda ei ole tööriista kasutamine väsitav, küll aga maksimaalselt ohutu.
Tervisekaitse
Ainus kindel viis kaitsta oma tervist on hoida töökeskkond puhtana. Festool on selleks loonud mobiilsed tolmuimejad. Lisaks tervist kahjustava tolmu kokkukogumisele hoiab tolmuimeja töödeldava pinna hästi nähtaval.

Akutööriistade puhul on võimalik valida kolme komplekteerimise variandi vahel:
Basic komplekti kuulub ainult tööriist, ilma akudeta.
Set on tööriist koos akudega ja laadijatega.
Plus on täiskomplekt ehk tööriist koos akude ja laadijatega ning lisatarvikutega.

AS MASS

Soovid suuremat kogust?

Suurema koguse päring