UUS! Naturaalne KIVISPOON

Naturaalne kivispoon on omadustelt õhuke, kerge (kihi paksus on 0,5 - 2 mm) ja painduv, mis ongi tema suurimaks eeliseks looduskivi ees ning seetõttu saab seda kasutada väga paljudel materjalidel katte materjalina, kus looduskivi kasutamine ei tundu kõige otstarbekam.

Näiteks saab kivispooniga katta erinevaid materjale nagu vineer, MDF, PLP ja ka kumeraid pindasid. Palju kasutust on leidnud köögi kapiustel ja disainelemendina seintel. Visuaalselt jääb mulje nagu oleks kasutatud looduskiviga.
Naturaalne kivispoon sobib nii sise -kui välitingimustesse. Teatud tingimustel vannitubadesse seina ja põrandale.

Kivispooni eelised looduskivi ees:
Soodne hind
Kerge (kasutusmugavus)
Erinevaid kujundid ja disaini võimalused (näiteks saab kasutada mitut kivispooni koos)

Kivispoon on looduskivist oluliselt soodsam. Selle kergus ja painduvus teeb paigaldamise lihtsamaks ja soodsamaks. Lisaks pakub kivispoon erinevaid disainlahendusi ja värvide kombinatsioone. Seda saab lõigata ja kujundada mis tahes vajaliku suurusega.

Sõltuvalt keskkonnast, kuhu kivispooni soovitatakse paigaldada, tuleb valida õige paigaldusliim. Niisketes keskkondades niiskuse või veekindel liim.

Soovitame kivispooni pinda hooldada Tenax Hydrex hooldusvahendiga, mis katab kivi poorse pinna, et vesi ja niiskus pooridesse ei satuks.

Naturaalset kivispooni valmistatakse eelkõige kiltkivist või marmorist.

Tutvu valikuga müügipunktis kohapeal ja meie kodulehel:

http://www.mass.ee/kivispoon

Rohkem infot toote paigalduse  ja valiku  osas:

info@mass.ee või +372 657 71 70

 

Pildid: Pinterest.com

Pildid / kivispoon-uldpilt

 

 

30.01.2018