Millist spoonitud plaati eelistada?

Spoonitud plaadi kõige suurem eelis on aja ja raha kokkuhoid, kuna plaati tuleb ainult viimistleda ning servadest kantida. MASS müüb spooniga kaetud puitlaastplaate-, vineeri-, tislekikilpi- ja  MDF plaate.
Spooniga kaetud plaatide spooni grupeeritakse erinevasse kategooriasse, millest lähemalt saate lugeda allpool.
Architectural - see on parim kvaliteet. Plaadid on nummerdatud, et neid oleks võimalik vastavalt spooni tekstuuri omapärale ritta panna. Teisisõnu, spooni tekstuur plaatidel on sarnane. Tekstuur võib olla tangentsiaal- või radiaallõikega, kasutades parimat atraktiivse ja huvitava tekstuuriga spooni. Sobilik kasutada suurtel pindadel, kus on oluline, et jääks visuaalselt võimalikult sarnane tekstuur. Hinnatasemelt kõige kallim. Saadaval kvaliteediklassid A/A ja A/B.
Classic - see klassikaline variant on piisavalt hea kvaliteediga ja sobib enamikeks mööblidetailide valmistamiseks. Kasutatud spooni tekstuur on puhas, küllaldase puidu karakteriga, aga samas mitte liialt metsik. Selles kvaliteedis leidub sarnase tekstuuriga plaate aga mitte sellises mahus kui Arhitectural kvaliteedis. Sobilik kasutada enamus korpusmööbli fassaadidel jne. MASS pakub hinnapäringu puhul esmalt Classic plaati, et tagada kliendile parim kvaliteet parima hinnaga. Saadaval kvaliteediklassid A/A ja A/B.
Commercial - selles kvaliteediklassis leiduvatel plaatidel on lubatud rohkem puidu eripärasusi (oksakohad, tekstuuri erinevused vms). On rohkem värvimuutust, väiksem sarnasus seeriana. Sobilik kasutada korpustel, väiksematel fassaadidel ja peitsi all jne. Eeliseks loetakse soodsat hinnaklassi. Saadaval kvaliteediklassid A/A ja A/B.
Pildid / Decospan_spoonitudplaadi-võrdlus

Selleks, et projekt õnnestuks, soovitame esmalt määrata  plaadil õige kvaliteedi kategooria, mis sobib nii sinu eelarve kui ka kasutamise eesmärgiga. Meie müügimeeskond on alati abiks õige plaadi leidmise valikul. Õigesti valitud kvaliteet tagab kliendi hilisema rahulolu.

Elar Nilov   Heret Priimägi   Rene Lett   Hans Kareta
elar@mass.ee   heret@mass.ee   rene@mass.ee   hans@mass.ee
372 535 843 70   372 539 943 70   372 50 343 70   372 50 943 70
22.01.2020