AS MASS EDUKAS ETTEVÕTE 2014 -2018, sellise tunnustuse pälvisid vaid 3,4 % ettevõtetetest

Creditinfo Reiting on rahvusvaheliste standardite põhjal välja töötatud ja Eesti turule kohandatud usaldusväärne ja erapooletu krediidihinnang, mis baseerub ettevõtte finants-, majandus- ja maksekommete põhjalikul analüüsil.

Edukas Eesti Ettevõte“ tunnistust on tublidele Eesti ettevõtetele väljastatud Creditinfo poolt juba kaksteist aastat.

Kõrge krediidireiting räägib ettevõtte heast majandusolukorrast, tublidest finantstulemustest ning korrektsest maksekäitumisest ning on aktsepteeritud nii Eestis kui mujal maailmas. Tänavu, 2018. aastal, annab Creditinfo esmakordselt oma 25. tegevusaasta täitumise puhul välja eksklusiivse tunnistuse „Edukas Eesti ettevõte 2014 – 2018“, millega tunnustatakse neid ettevõtteid, kes on saavutanud viie majandusaasta jooksul järjepidevalt kõrge A-klassi krediidireitingu. Hea hinne näitab kvaliteeti: vaid 3,4% Eesti ettevõtetest omab stabiilselt kõrget reitingut.

Parimat A-klassi krediidireitingut omavate ettevõtetega ärisuhete loomine annab kindluse, et tegemist on usaldusväärse partneriga!

Omaltpoolt soovime, et selliseid tublisid ettevõtteid lisandub juurde, nii viime kindlalt Eesti majandust edasi. AS MASS on Eesti kapitalil põhinev pereettevõte. Eelistades eestimaist annad oma panuse meie ühiskonna jõukuse kasvuks, palkade, pensionide, toetuste tõusuks ja ettevõtluse arenguks. Eestimaalaste omanduses ettevõtete kliendiks olemise puhul jääb suurem osa kasumitest siinsesse majandusse nii maksude kui investeeringute kujul.
Pildid / FB_Edukas_ENG     Pildid / FB_Edukas_EST

AS MASS

25.07.2018