ALPI- kvaliteetne ja hinnatud spoon

ALPI on rekonstrueeritud spoon, mis on tehtud vähem väärtuslikust puidust (Pappel, Ayous), et saavutada naturaalse puidu tekstuur ning kombineerides seda kaasaegse disainiga. ALPI spooni valmistamisel kasutatavad värvained ja liimid on ökoloogiliselt puhtad ja vastavad praegustele keskkonnakaitse nõuetele. ALPI spooni eeliseks naturaalse spooni ees on, et spoonilehed on identsed nii tooni kui mustri poolest ning vajadusel on võimalik alati spooni juurde tellida kui mingi detail aja jooksul vajab välja vahetamist.

Valikus on väga palju erinevaid tekstuure mille hulgast leiab ka kõige nõudlikum klient endale meelepärase.
Kõikidele spoonidele on võimalik juurde osta spoonkanti, mis lõpptootena tagab perfektse väljanägemise.

Sel aastal töötas ALPI koostöös Patricia Urquiola ja Piero Lissoniga välja kaks kollektsiooni, milles on kasutatud uusi toone ja tekstuure, et luua uus tekstuur, mida looduses ei esine. Patricia Urquiola on saavutanud  oma kollektsioonis ebatavaliste geomeetriliste ja graafiliste efektidega puitpinnad, mis on välja töötatud kooskõlas kaasaegse arhitektuuri vajadustest lähtuvalt. ALPI peadisainer Piero Lissoni märksõnadeks on uuel aastal mahagon, milles näeb ta uut moesuunda ja inspiratsiooniallikat.

 Pildid / - ALPI GRADA Design Patricia Urquiola_Ph. Ferderico  Pildid / - ALPI_Showroom 2020_Ph. Thomas Pagani_02  Pildid / - ALPI HONDURAS Curated by Piero Lissoni_Ph. Ferderi

Martino Gamper on võtnud eesmärgiks luua uut tüüpi tekstuure, mida looduses ei esine. ALPI Gamperana Triplex - geomeetriline tekstuur, mis ühendab suurepäraselt traditsioone ja tehnoloogilisi uuendusi, pannes rõhu uudsele ALPI tootmisprotsessile. 18.76 ALPI Gamperana Triplex - Geomeetriline muster, mahedates toonides, mis koosneb kolmest spooni lehe seeriast luues nii ühtse terviku ja lähenemise.

Pildid / - Gampana_tripex

Igal aasta toimuv rahvusvaheline interneti põhine disainikonkurss Archiproducts Design Awards, mille eesmärgiks on tunnustada disaini tipptaset erinevates kategooriates, millest võtab osa ka ALPI. Konkursi korraldajatel on üle 15 aasta pikkune kogemus parimate rahvusvaheliste toodete tunnustamises.Archiproducts Design Awardsil osaleb rohkem kui üle 3500 ettevõtte üle maailma ja on suurim konkurss arhitektide ja disainerite kogukonnas. 2018 aastal võitis ALPI kahes kategoorias:
PARIM SISUSTUSMATERJAL 2018
18.71 ALPI Ettore Sottsass Red Wood
Pildid / - Ettore_Sotsass_Kenzo müügistend
Kenzo väljapanekulaud Itaalias

Ettore Sottsass spooni iseloomustavad looduse värvid metsas, rõhutades nende kordumatut ilu, läbi ebakorrapärase mustri, mis on disaineri taotuslik soov.

AS MASS on Itaalias asuva kvaliteetseima tehnoloogilise spooni tootja ALPI S.P.A edasimüüja Eestis