Meist

AS MASS alustas tegevust 1991. aastal Eesti kapitalil.

Meie laokompleksid ja müügiüksused asuvad Tallinnas Kalda tänaval  ja Tartus.

ASi MASS eesmärgiks algusaastatest alates on tegutsemine põhimõttel – kõik ühest kohast ning pakkuda parima hinna ja kvaliteedi suhtega kaupu ja seda parima teeninduse juures.

Üle 25. aasta oma alal tegutsenud ettevõte on käesolevaks ajaks üks suurimaid kattevineeri (spooni) ja väärispuidu müüjaid Balti regioonis. Lisaks spooni ja massiivpuidule pakume mitmesuguseid abimaterjale mööblitööstusele nagu spoonkant, liimilint, termoniit, mööbliõli ning teisi puittooteid nagu liimpuit, terrassilauad ja merevineerid. Lisaks pakume ka spoonitud plaatide (PLP, MDF ja tisleri).

AS MASS suudab suurepäraselt täita kõikide praeguste ning tulevaste klientide nõudluse kvaliteetse loodusliku materjali osas.

Anname oma klientidele põhjuse olla uhke meie, kui koostööpartneri üle!

Vaata tooteid

Meie laoseis sisaldab pidevalt järgmisi puiduliike: Ameerika valge tamm, Euroopa tamm, Ameerika valge saar, Ameerika vaher, Euroopa saar, Ameerika kirss ning Euroopa kirss, Ameerika pähkel ning Euroopa pähkel, lepp, punapöök, kask, sapeli-, gabooni mahagon ning mänd nii kattevineerina kui ka massiivpuiduna.

Eksklusiivsetest puiduspoonidest on pidevalt laos teak (tiikpuu), anegre mahagon, pirn, wenge, macassar, india- ning santose palisander (roosipuu), zebrano, macore, püramiid mahagon, pähkli juur, papli käsn, linnusilma vaher, “karjala kask”. Tellida on võimalik kõiki puiduspoone nagu ziricote, amboyna ning paljude puiduliikide eritekstuure.

Vaata puiduliike

Meie koostööpartneriteks on suurimad Ameerika, Aasia ja Euroopa spooni-, massiivpuidu ja teiste materjalide tootjad ning kohalikud kui ka välisriikide mööblitootjad, uste ja akende valmistajad, trepitegijad, haljastajad ning teised puiduala spetsialistid.

AS Mass on Itaalias asuva kvaliteetseima tehnoloogilise spooni tootja ALPI S.P.A edasimüüja Eestis. ALPI spoonivalik hõlmab üle 14000 artikli, mille hulgast leiab ka kõige nõudlikum klient endale meelepärase. Samuti pakub ALPI tehas kõrgkvaliteetselt viimistletud Alpikord spoonplastikuid.